mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Палево, русское палево,
С счастьем и болью
Я скажу, не тая,
Здравствуй, русское палево
Ты есть правда моя.
Не сравнятся с тобой
Ни леса, ни моря,
Ты со мной, моё палево,

Русское палево,...

mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Originally posted by [profile] grzegorz_b at Совместный парад нацистов в Бресте
В советской истории было много позорных и постыдных страниц, которые советские историки никогда не признавали официально. Одной из таких позорных страниц был советско-фашистский парад в Бресте после совместного захвата Польши.

22 сентября 1939 года состоялся совместный парад вермахта и РККА в Бресте (Deutsch-sowjetische Siegesparade in Brest-Litowsk) — прохождение торжественным маршем по центральной улице города подразделений XIX моторизованного корпуса вермахта (командир корпуса — генерал танковых войск Гейнц Гудериан) и 29-й отдельной танковой бригады РККА (командир — комбриг Семён Кривошеин) во время официальной процедуры передачи города Бреста и Брестской крепости советской стороне во время вторжения в Польшу войск Германии и СССР.
Процедура завершилась торжественным спуском германского и поднятием советского флагов.


Read more... )


* * *
Остается только добавить, что русский Семен Моисеевич Кривошеин который стоял на брестской трибуне вместе в Хайнцем Вильгельмовичем Гудерианом, был русским еврейского происхождения.
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Originally posted by [personal profile] ibigdan at Не оставайтесь в стороне!
Сьогодні спостерігав мітитинг Рабіновича-Мураєва біля НБУ, не зміг залишатися осторонь - виступив перед людьми.

Мої слова про те, що потрібно підвищувати оплату знайшли підтримку і отримали хвилю оплесків, правда потім куратори зрозуміли в чому суть і кинулись доганяти)).


ссылка на ютуб

Буду і надалі відстоювати достойну оплату мітингарів і піднімати ці питання на найвищому рівні!

Прохання максимально поширити!

Александр Барабошко

mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Цікаво - от був би я російським вірменином, то як би я почував себе, живучи з прикупом в Сочі?

* * *
Як почуває себе, вдоволений своїм урядом, гордий своєю країною турок, відпочиваючи ввечорі на веранді свого, збудованого ним власноруч будинку, на прикупленій ним і тому вже своїй землі, десь неподалік гори Арарат, у тих місцевостях Туреччини, що ще якихось 100 років тому, до 1915 року, були заселені споконвік жившими там вірменами?
Бо що тут такого?
Пожили одні, поживуть тут і інші, ніщо не є вічним. До того ж , тоді так вчинити з вірменами було необхідно для Держави моїй, і це добре.
Тому і не муляють йому півтора мілйони вбитих вірмен, мільйон тих вірмен, що рятуючи життя, назавжди втікли з батькіщини і розсіялись по світах.
І не затмарять йому красоту цих гірьских краєвидів рештки вірменських цвинтарів, перероблені на мечеті стіни вірменських церков.

Чі зрозуміє той турок відчуття вірменина, котрий як турист онде о, там, внизу, йде стежкою, щоб здалеку приїхавши до Туреччини, хоч раз в житті глянути зблизька на Арарат, котрий хоч і є на гербі Вірменії, але з Єревану його видно тільки здалеку,
бо гора вже давно за турецьким кородоном, щоб хоч раз у житті на власні очі подивитися на рідні його пращурам краєвиди, за котрими на чужині виплакали очі його дід та баба, і куди йому, народженному в зовсім інших краях, якби не хтілося, але вороття нема...
І той одинокий турист вірменин, серед бувшого рідного краю, втерши сльози і пообіцявши собі ніколи не забути того злочину винищення османською державою частини його народу, глянувши вверх хазяїна турецького будиночку на горі, навряд чі в душі своїй зрозуміє й пристане на думку того, хто влаштував своє життя тут, на землі вірмен, на кістках вірмен.


Але час йому вже додому. І їде сумний вірменин із Турції назад, до себе, але не в Єреван, а в Росію, у Сочі.

Бо вертається він, вдоволений своїм російським урядом, гордий своєю російською країною, щоб після роботи відпочивати на веранді свого, збудованого ним власноруч будинку, на прикупленій ним і тому вже своїй землі десь неподалеку міста Сочі
У тих самих місцевостях сьогоднішньої Росії, що до 1864 року були заселені виключно споконвік жившими там адигами/ черкесами, і де зараз жодного з них, з корінних і місцевих, ніде днем з вогнем не знайдеш.
І жодного іхнього села по всьому пвіденному Кавказу від Сочі до Туапсе нема взагалі. А по селах на землях адигів, живуть понавезені сюди звідусіль з закутків Рос. імпериї, всі хто хочеш, де сьогодні нема абсолютно нікого з корінного населення тих місць.

І не муляють йому ні сотні тисяч вбитих Росією і малих і старих черкесів, ні те, що назва сусіднього гірського курорту "Красная поляна" походить не від краси краєвидів Кавказу, а від кількості червоної крові, що залила те урочище Кбаада після вирішальної битви місцевих з російською армією, наслідком поразки убихів в котрої, стало фактичне винищення цього народу (останній з убихів помер на вигнанні в Туреччині в 90-х роках).
Не заважає йому милуватися краєвидами Кавказу думка про те, що рятуючись від Росії, ті з черкесів що залишились живими, назавжди були депортовані з своєї батькіщини і розсіялись по світах.
( після тої війни-геноциду, сьогодні в Росії, у себе на батьківщині, живуть лише менше ніж 10 відсотків від загальної кількості черкесів у світі - решта живуть в Туреччині, Лівії, Сирії, Єгипті, Іорданії).

Ні, не думає він зовсім про це.
Бо як бувша радянська людина що вихована в російськії культурі, цей, давно вже зденаціоналізований російськомовний вірменин, впевнений у тому, що перейматися любим національним це дуже і дуже погано, бо від цього самі лиш проблеми і для всієї Росії, і значить, для нього також.
Бо главноє, чтоб чєловєк бьіл хороший і щоб був він не проти російської мови як рідної всім, і тільки тоді буде добре всім жити.
І поза Росією теж.
Генерал-майор Ростислав Фадеев, участник боев с черкесами:

"Цель и образ действий в задуманной войне были совсем иные, чем покорение восточного Кавказа (Чечня и Дагестан). Не было другого средства укрепить эту землю за Россией бесспорно, как сделать ее действительно русской землей.
Изгнание горцев и заселение западного Кавказа русскими — таков был план войны в последние четыре года. Земля закубанцев (черкесов) была нужна государству, в них самих не было никакой надобности.

Главная задача черкесской войны состояла в том, чтобы сбить неприятельское население с лесной равнины и холмистых предгорий и загнать его в горы, где ему было невозможно долго прокормиться.
Горцы потерпели страшное бедствие: в этом нечего запираться, потому что иначе и быть не могло. Мы не могли отступить от начатого дела и бросить покорение Кавказа, потому только, что горцы не хотели покориться.
Надо было истребить горцев наполовину, чтоб заставить другую половину положить оружие.

Но не более десятой части погибших пали от оружия; остальные свалились от лишений и суровых зим, проведенных под метелями в лесу и на голых скалах. Особенно пострадала слабая часть населения — женщины, дети.
При наших погромах множество людей разбегалось по лесу в одиночку; другие забивались в такие места, где нога человека прежде не бывала"


mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec* * *
Выбранныя русофобскiя мѣста из "Казака Луганскаго":
- http://mysliwiec.livejournal.com/1938084.html
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Экстраполяция наблюдаемых тенденций в будущее(при неизменности процессов в объекте наблюдения), иногда дает поразительно точные результаты.
Стихотворение Бориса Херсонского 2005 года.
Третий куплет:Read more... )

Кто умом помешался, тот ходит, одет кое-как,
приволакивает стопу, опираясь на буковый посох.
То лицо запрокинет, за чем-то следит в облаках,
то согнется к земле, чего-то ищет в отбросах.


Read more... )
Как в воду смотрел:


mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Боргардт Олександр Олександрович (1919 - 2002) — український науковець-фізик, есеїст, графік, перекладач, культуролог. Доктор фізико-математичних наук, професор.Олександр Олександрович Боргардт народився в родині професора біології, академіка ВАСГНІЛ О. І. Борггардта, швейцарського походження.
Дід О. Боргардта — Йоган Борггардт, потомствений зброяр з Базеля — воював на Кавказі на боці Шаміля і потрапив до російського полону, захищаючи останній оплот повстанців — аул Гуніб. Працював на телеграфній станції в Діліжані (Вірменія), де і народився батько Олександра, потім переїхав з родиною в Україну, в місто Миколаїв.
О. О. Боргардт закінчив фізико-математичний факультет Дніпропетровського університету (1945). Працював у Донецькому фізико-технічному інституті НАН України імені О. О. Галкіна й на кафедрі теоретичної фізики фізфаку Донецького національного університету.
У 1970 р. створив і завідував кафедрою біофізики фізфаку Донецького національного університету.
1999 рік.
ВСТУП
Правду кажучи, я не зустрів навіть найдемократичнішого росіянина, близької мені людини, яка б серйозно думала й визнавала, що Україна має бути незалежною державою.
Може, це усвідомлювати гірко, але це, на жаль, правда.
Я. ДашкевичВорогом № 1 Російської імперії на протязі трьох сторіч була захоплена нею Україна.
При цьому справа не обмежувалася військовим завоюванням та колоніальним підкоренням. Викорінювалися мова й культура. За 280 років російської військової окупації України проти її народу застосовувались кампанії масового терору, геноциду та штучного голоду.
Ми не станемо затруднювати себе посиланнями або доказами: все це описане, зареєстроване та документоване у великій кількості джерел, більшість яких — оприлюднена. Що завгодно з цього можна, в разі необхідності, підняти. Але, не це є метою даної праці.
Крім прямої — військової, політичної та культурної агресії, Росія вела й веде проти України широко закроєну пропагандну агресію, ціллю якої є:
1. Довести всьому світові, що жодної України взагалі немає й ніколи не було, є лише “южная окраіна Россіі”.
2. Якщо це не вийде повною мірою, то довести, принаймні, що нема й не було жодного українського народу.
3. Як не вдастся й це, то довести хоча б, що нема і не може бути жодної української культури, а значить — і української мови.
4. Коли не вийде, зірветься й попереднє, то довести хоча б те, що жалюгідна, відстала та провінційна українська культура — в жодний спосіб не порівнюється з “вєлікой русской культурой”. Втім, “вєлікой” її, крім самих росіян, здається, — ніхто й ніколи не називав.
“Вєлікой” — тільки й єдино тому, що вона — російська. Ну, пам’ятаєте, як ота жалюгідна буржуазна наука не може й порівнюватися з мічурінською біологією тільки тому, що вона — буржуазна; а та — совєцька.
Важко тут не пригадати “вєлікого русского пісатєля” Федора Гладкова, який наприкінці двадцятих ушанував своїми відвідинами одну з комун поблизу Запоріжжя. Там він, головним чином, відмовляв українських селян вживати української мови, приблизно такими словами:
Зачем возобновлять допетровскую епоху, не лучше ли бросить эту затею и использовать русскую культуру и русскую литературу для общекультурных целей?
Як бачимо, ставлення більшовиків до української мови та культури — нічим не порізнювалося від ставлення тих, кого вони з інших причин честили “царскімі сатрапамі”. Не ми, а самі росіяни поставили себе на місце наших смертельних ворогів. Не ми тут щось вибирали.
Так ось, цю останню рукавичку ми тут і піднімемо, приймемо виклик. Подивимось та подумаємо, а що ж то за дві культури, “вєлікая русская” та жалюгідна українська; подумаємо, хто тут та чого вартий. Хто великий, а хто буде й поменше. Триматися при цьому будемо лише твердих та неспірних фактів, без патріотизму або емоцій...

...Підкреслимо також, для читачів, що виросли в колі російської культури та пишаються нею, що в автора як і в інших — і на думці не було б піднімати на неї руку, якби… Якби й вона поводила себе мінімально пристойно. Якби не ота культурна агресія, якби всі ми з дитинства, зі шкільних років не чули зверхницьких російських заперечень української культури. Її всякого та всілякого повсякденного пониження та приниження, паплюження, — на користь “вєлікого русского язика”, “вєлікой русской культури”, “вєлікого русского народа” і т. п. Остогидло воно, визнаємо це, таке виссане з брудного імперського пальця “вєлічіє”.
Не ми кидали цей виклик, але ми його приймаємо. Тому й вибачайте, дорогі наші булі співвітчизники, якщо деінде від вашої імперської культури полишиться мокре місце. Тому що тим, хто здавна оселився в шкляному домі — нема чого кидатись каменями в сусідів...

А тепер — нагадаємо ще раз, щоб не було претензій, що жодного “сглажіванія углов” — далі не буде. Все, як є, дослівно — все, — буде називатися тільки своїми іменами.


1)
Завантажити:fb2.zip (539 КБ)

2)
ЧИТАТИ ОНЛАЙН:

mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
"Если гулять по центру Самары, то рано или поздно выйдешь на ....

Фото №35.
...лицо, часто встречающееся на самарских заборах. Видимо, по большой и чистой любви!"Отсюда:

mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
К годовщине большевистского переворота «советский патриот» Алексей Учитель, сын другого «советского патриота» Ефима Учителя, снимет откровенный исторический фейк, очерняющий последнего русского императора, причисленного Русской православной церковью вместе со своей семьей к лику святых.
Т.е. еще раз: Стопроцентный исторический фейк (подробнее об этом далее), очерняющий Императора почитаемого православными как святого, в годовщину большевистского переворота.
Совпадение? Не думаю (с).

А ведь Учителю еще хватает наглости представлять свой фильм как обычное историческое кино и удивляться, что кто-то ещё возмущается.

Позабыл, видимо, Алексей Учитель, что....

...Исторические события в сценарии и трейлерах фильма «Матильда» искажены коренным образом, как фактическом, так и морально-нравственном плане, и практически ни в коей мере не соответствуют исторической действительности. Подробно об этом изложено в настоящей справке.

«Иными словами, «Матильда» – это не про «а чо тут такова, что молодой наследник спал с балериной»,
а про то, что Рашка – говно, народец – говно, Александр III – говно, его жена Мария – говно, Николай – говно, его жена Александра – говно, шапка Мономаха – говно, Успенский собор – говно, да и Кшесинская – тоже говно.

Но вы продолжайте смеяться над Поклонской и делать вид, что плюют не в вас (впрочем если вы нерусь, то и впрямь не в вас)» (с)

http://vesparevenge.ru/?p=6043
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Севастопольский музей «Михайловская батарея», групповое фото героев -ветеранов обороны Севастополя сделанное через 50 лет после той проигранной Россией войны - в 1904 году.Трое имеют русские фамилии, еще двое-трое — фамилии, возможно, не украинского происхождения. Подавляющее большинство — не менее 35-ти из 41-го (85-90%) — с украинскими фамилиями.


Матросы-ветераны, защитники Севастополя:
1. Реков А.В., 2. Суббота К.Т., 3. Реков М.А., 4. Сарана Т.К., 5. Бульба М., 6. Кривой И.К., 7. Гринько С.Е., 8. Дядик Г.И., 9. Щербаковский И.Т., 10. Руденко П.П., 11. Евтушенко С.Ф., 12. Стукаль М.И., 13. Барабаш А.М., 14. Занудько В.И., 15. Павлюк С.С., 16. Свистун Е.В., 17. Терновский П.М., 18. Фершаль Г.Д., 19. Бороденко Г.М., 20. Черный С.С., 21. Клещ Г.А., 22. Лоик Е.М., 23. Клещ М.А., 24. Константинов А.А., 25. Усатый Ф.И., 26. Дорошенко П.А., 27. Гринько И., 28. Дудниченко П.А., 29. Чуприно С.Е., 30. Смоленский М.Д., 31. Лоик М.М., 32. Калина И.А., 33. Хилобоченко Ф.С., 34. Настобурка Г.Т., 35. Горобец Т.Ф., 36. Череп К.И., 37. Резник Г.М., 38. Смоленский С.Д., 39. Стояненко С.Д., 40. Одношевный Н.И., 41. Топаль Г.Л


mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Над землей тянется то-ли дым, то-ли туман с четкими границами и одной полосой (за нефтебазой на горизонте зарево). На Молдаванке уже закрыл строящиеся высотки рядом с Михайловской площадью.
По сторонам чисто.
Запаха не слышно.
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Пост эстонского бандеровца Цибуленко не новый, но не мешает напомнить.

Originally posted by [personal profile] prof_eug at Определение РФ как агрессора и оккупанта в официальных документах международных организаций
Буду периодически поднимать наверх, так как устал постоянно объяснять одно и то же.

Постоянно возникает этот вопрос, поэтому заброшу сюда наиболее четкие формулировки. В дальнейшем буду просто давать ссылку на этот пост:

I. United Nations General Assembly Resolution A/RES/68/262 “Territorial integrity of Ukraine” (27.03.14):
http://www.un.org/en/ga/search/view_doc.asp?symbol=A/RES/68/262

“1. Affirms its commitment to the sovereignty, political independence, unity and territorial integrity of Ukraine within its internationally recognized borders; …
5. Underscores that the referendum held in the Autonomous Republic of Crimea and the city of Sevastopol on 16 March 2014, having no validity, cannot form the basis for any alteration of the status of the Autonomous Republic of Crimea or of the city of Sevastopol;
6. Calls upon all States, international organizations and specialized agencies not to recognize any alteration of the status of the Autonomous Republic of Crimea and the city of Sevastopol on the basis of the above-mentioned referendum and to refrain from any action or dealing that might be interpreted as recognizing any such altered status.”II. PACE Resolution 1990 “Reconsideration on substantive grounds of the previously ratified credentials of the Russian delegation” (10.04.2014):
http://assembly.coe.int/nw/xml/XRef/Xref-XML2HTML-EN.asp?fileid=20882&lang=en

“3. The Assembly considers that the actions of the Russian Federation leading up to the annexation of Crimea, and in particular the military occupation of the Ukrainian territory and the threat of the use of military force, the recognition of the results of the illegal so-called referendum and subsequent annexation of Crimea into the Russian Federation constitute, beyond any doubt, a grave violation of international law, including of the United Nations Charter and the Organization for Security and Co-operation in Europe (OSCE) Helsinki Final Act...”

III. OSCE Parliamentary Assembly Resolution on The Continuation of Clear, Gross and Uncorrected Violations of OSCE Commitments and International Norms by the Russian Federation (Helsinki, 08.07.15):
https://www.oscepa.org/meetings/annual-sessions/2015-annual-session-helsinki/2015-helsinki-final-declaration/2282-07

“21. Considers that the actions by the Russian Federation in the Autonomous Republic of Crimea and the city of Sevastopol, as well as in certain areas of the Donetsk and Luhansk regions of Ukraine, constitute acts of military aggression against Ukraine;
24. Calls on the Russian Federation to halt its destabilization campaign in Ukraine, including the escalation of the conflict in certain areas of the Donetsk and Luhansk regions, and otherwise to fully withdraw from Ukraine;
33. Urges the Russian Federation, as the Occupying Power in the Autonomous Republic of Crimea and the city of Sevastopol, to permit and facilitate the work in that region of international organizations and human rights non-governmental organizations, the OSCE High Commissioner on National Minorities, the OSCE Office for Democratic Institutions and Human Rights and the OSCE Representative on Freedom of the Media”
УПД. По поводу высказываемого скепсиса (вынесу из своих комментов) - я прекрасно знаю о проблемах реализации норм права международной безопасности - механизмы, действительно, в определенных ситуациях малоэффективны. Но, тем не менее, санкции (какие бы они не были) - это именно прямое последствие нарушения норм МП. Системное непризнание Крыма российским, в том числе - результат принятия Резолюции ГА ООН по этому вопросу. Сейчас к РФ готовятся или уже поданы многочисленные иски в разные международные суды и арбитражи. И выиграть там у РФ шансы минимальные. Причем, суды в своих решениях будут опираться именно на все эти, с первого взгляда "бесполезные", резолюции. Потом, даже если РФ будет игнорировать эти решения, пойдут аресты имущества РФ и т.д и т.п. Так что все не так однозначно.

УПД2. ПАСЕ приняла еще две предельно жесткие резолюции: http://prof-eug.livejournal.com/613706.html

УПД3. Новая резолюция ООН по Крыму (Крым прямо назван украинской территорией временно оккупированной РФ): http://prof-eug.livejournal.com/622279.html

УПД4. Отчёт Международного уголовного суда по войне РФ в Украине (имеет место международный вооруженный конфликт): http://prof-eug.livejournal.com/622668.html

УПД5. ЕС - "EU statement on “Russia’s Ongoing Aggression against
Ukraine and Illegal Occupation of Crimea"
: https://eeas.europa.eu/sites/eeas/files/pc_1118_eu_on_ukraine.pdf

УПД6. Европарламент о нарушениях прав украинских граждан и политических заключенных во временно оккупированном Крыму и в самой РФ: http://www.europarl.europa.eu/news/en/news-room/20170308IPR65685/human-rights-zimbabwe-ukrainian-political-prisoners-in-russia-and-philippines

УПД7. Новые резолюции ОБСЕ, касающиеся российской агрессии и оккупации украинских территорий: http://prof-eug.livejournal.com/691509.html

This entry was originally posted at http://prof-eug.dreamwidth.org/687850.html. Please comment there using OpenID.
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Рука Кремля у вчорашній смертельний для трьох дівчаток пожежі в одеському дитячому таборі є. І вона настільки очевидна, що нікому непомітна.

Сьогодні у соц. мережах почали з"являтися іронічні пости щирих патріотів України з текстами на кшталт - ось, зараз знайдуться параноїки, котрі і у цій вчорашній одеській трагедії також звинуватять Росію.
Мжете вважати, що я знайшовся.
Бо я помітив це ще років з 10 тому.

Про що власне мова:

В Одесі, котра розташована в степовій Україні, ніколи за всю ії 602-х річну історію (ні за литвинського Качубіїва, ні за татарського Хаджибею, ні за росісько-радянської, а потім української Одеси), ніколи не будували з дерева, будівель з брусу , на кшталт російськіх ізб.
Бо дерево завжди тут було дефицитом.

За всю Україну я не скажу, бо не провадив сппеціальних дослідів, а по Одесі і області, я бачу, що за 10 останніх років, у нас розпочалася певна будівельна пошесть з поганим ідеологічним присмаком.
Першими почали ії попи лубянського патріархату, натикавши по Одесі ось таких церков і часовєнок , з абсолютно нехарактерними для церковної архітектури України суто російськими цибулинками нагорі і побудованих з цільного брусу, ось такої красотьі нєопісуємой:


Одеса, залізнична лікарня, вул Павла Шклярука, 4а


У 2014 році я написав пост, де про це є докладніше:

Про ландшафтний дізайн: Куме не садіть берізку, москаль прийде і скаже - Рооооодіна!

Потім за попами підтягнулися і інші одеські любітєлі Русскава Міра воплощённого в дєрєвє (наскільки пам"ятаю, не так давно на Поскоті згоріло щось розважальне, збудоване з так само з цільного зрубу).

А ось вам цитата з минулорічного виступу мера Одеси Труханова на урочистому відкрітті табору "Вікторія":

«Скажите пожалуйста, а понравились вам новые наши корпуса, срубы? Правда красиво?
Так вот, ребята, я вам хочу сказать, что это все мы это делаем для того, чтобы вы понимали, что мы не на словах, а на деле заботимся о вас, думаем о вас. Мы хотим, чтобы вы росли в прекрасных, достойных условиях»
,
— добавил Труханов, выступая перед детьми на открытии лагеря «Виктория».


Ви знаєте в Одесі українця, котрий міг би сказати про цю дерев"яну ізбяну архитектуру, що "це наше"?
Я такого не знаю.
І не кажіть мені що я пересмикую.
Бо це так само вірно, як те, що ніхто з українців не може назвати побудований ним під Одесою (київьска траса на виїздї з Одеси, розважальний комплекс з готелем, боулінгом, рестораном, дитячим клубом ) - "САХАЛІН затєрянньій рай"


В результаті , повністю дерев"яна двоповерхова будівля, де не тільки стіни, а і стелі і підлоги були дерев"яні згоріла вщент за личені хвилини.
В огні загинуло троє малих дівчат.
Від двоповерховї будівлі залишилися тільки залізні сходи, яки до позавчора вели на другий поверх:


Позаду стоїть вцілілий завдяки пожежникам, близнюк згорівшого корпусу

Був би цей будинок не з дерева, так блискавично він би не згорів. І напевно що був би час вивести всіх дітей з вогню.

Тим більше, що (як пишуть фахівці) за будівельними нормами України, будувати з дерева дитячи заклади взагалі заборонено.
Але що не зробиш, аби воно виглядало красіво, па-русскі, як "наше".

P.S.
Сьогодні по будинку ходили сусідки і збирали гроші на похорон.
Так я дізнався, що одна з трьох загинувших дівчаток, була з нашого будинку...
Щоб ви повиздихали, любітєлі Руцкагаміра.

mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Коммент под постом с очень нелицеприятными для русских цитатами из Станислава Лема.

Русский, о нерусском малом народе Лема:

Комплексы малых народов, для оправдания своей незначимости, нужно какое то объяснение
Комплексу малых народов России, из представителей которых, денационализированных до степени русскости, в основном и состоит разноэтническое сообщество служивых людей империи "русские", для оправдания своей значимости, нужно какое-то объяснение - почему все их презирают .
И их власти для них это объяснение нашли - все кругом сволочи, особенно укры, жыды и америкосы.
mysliwiec: (Default)
[personal profile] mysliwiec
Прошло 100 лет и ничего не поменялось.
Только головы сегодня были бы - Трампа, Меркель и Эрдогана.
И результат будет тот же.Плакат «ДРАКОН ЗАМОРСКИЙ И ВИТЯЗЬ РУССКИЙ». Товарищество типо-литографии И.М. Машистова.
Москва, 1914 год.

(картинка из ФБ группы "Война в истории")

Profile

kiczune: (Default)
kiczune

December 2016

S M T W T F S
    123
456789 10
111213141516 17
181920212223 24
25262728293031

Most Popular Tags

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 06:20 pm
Powered by Dreamwidth Studios